oyun parklari   belgeli çocuk parklari metal çocuk parklari güvenli oyun parklari kent mobilyalari ahsap oyun parklari park bahçe ekipmanlari
Banklarımızda yorgunluğunuzu atın
oyun alanlari

Sağlam ve fonksiyonel masalar ve banklar. Kent mobilyalarımız çocuk parkları, spor alanları, parklar, bahçeniz ve daha birçok alan için mükemmel tamamlıyıcıdırlar.

İşbirliği
çocuk oyun bahçesi

Yurtçapında bayilikler verilecektir.

Ücretsiz kataloğumuzu sipariş edin
kent mobilyalari

Ücretsiz ürün kataloğumuza sahip olmak için lütfen formu doldurun.Kataloğumuz adresinize tamamen ücretsiz olarak gönderilecektir.
İletişim formu


Haberler
2010-12-10 | Denge çocuk oyun parkı ekipmanları,
Denge Oyun Parkları !!!   Trimus mühendisleri ile birlikte yürütülen çalışmada Lars Laj Oyun [...]
Daha fazla oku
2010-09-30 | Çocuk oyun parkı ekipmanlarının montajını Marmariste gerçekleştirdik.
Lars Laj Türkiye Çocuk oyun parkı ekipmanlarının montajını Marmariste gerçekleştirdi,çocuk [...]
Daha fazla oku
Güvenlik Sertifikası;
pergola

Kauçuk,Epdm yer mat olarak yer döşeme opsiyonlarımız bulunmaktadır.
Daha fazla bilgi

Çocuk bahçesi

Çocuk bahçesi denilince akla gelenler basit olarak salıncak ,tahterevalli ve kaydırak üçlüsüdür.Çocukların dizayna ve fonksiyona sahip olmayan,çocuğu tekdüzeliğe alıştıracak,kendini geliştirmesini sağlamayacak çocuk bahçelerinde oynaması uluslar arası gelişmiş toplumlarda kabul edilebilir durumlar değildir. Çocukların çocuk bahçesinde oynarken kendilerini geliştirmeleri,arkadaşlarıyla paylaşım içinde olmaları,oynarken sorumluluk ve güven hissetmeleri gerekir.Ç ocuk bahçeleri çocukların gelişimlerinde her ne kadar fark edilmese de büyük önem taşır.Bu alanlar çocukların sosyal hayata ilk adımlarını attıkları,yaşıtlarıyla iletişim içerisinde girdikleri,ve tek başlarına birey olmayı öğrendikleri ilk yerlerdir.

Çocukların çocuk bahçelerinde oynarken herhangi bir istenmeyen olayla karşılaşmaları hem psikolojik hem de fizyolojik gelişim süreçlerinde herhangi bazı sorunlar yaşanmasına neden olabilir.Bunun bilincinde olarak ve bunun ağır sorumluluğunu üzerimizde hissederek çocuklarımıza Dünya güvenlik standartlarına uygun,üzerinde uzun çalışmalar sonucu ortaya çıkartılmış dizaynlar taşıyan çocuk bahçesi ekipmanları sağlamaktayız.Ürünlerimizi kurduğumuz alanlarda oynayan çocukların isteklerini ve görüşlerini dikkate almakta ve onlara çok önem vermekteyiz. Ürün kurmuş olduğumuz çocuk bahçesi alanlarında gidip çocukların fikirlerini almakta ve onlara ne kadar önem verdiğimizi göstermekteyiz. Ürünlerimiz uluslar arası çapta beğeni kazanmakta ve müşterilerimiz ve çocuklarımızdan her zaman pozitif geri dönüşler almaktayız. Çocuk bahçesi ve Çocuk Oyun Parkı ürünlerimiz kalitesi,dayanıklılığı,üstün dizaynı ve endüstride verilen en yüksek garanti süresi olan 15 sene ile tüm müşterilerimizden övgü ve takdir toplamaktadır.Lars Laj Türkiye'de yaptığımız işe önem verdiğimiz,eşsiz güvenlik ve kalitemizin yanı sıra ,satış sonrası hizmetlerden de kolaylıkla anlaşılabilir.

Diğer firmaların ürünlerini kullanan çocuklarımızın çocuk bahçelerinde oynarken başına bir şey gelmesinden korkan ebeveynlere tamamıyla hak vermekteyiz.Ebeveynler sürekli bu konuda şikayet etmekte ve bu konuda haklı şikayetlerini bildirmektedirler. Lars Laj Türkiye olarak ticari fonksiyonlarımız dışında Türkiye'de de tüm dünyada olduğu güvenlikli çocuk oyun parkları ve çocuk bahçesi ekipmanlarında çocukların oynayabilmesi misyonunu yüklenmiş durumdayız.Ve bu yolda durmadan ve yılmadan ilerlemekte kararlıyız.Lars Laj Türkiye Çocuk oyun grupları olarak çocuklarımızın en iyisini ve aynı zamanda en güvenlisini hakkettiğini düşünmekte ve bu prensiple yolumuza her geçen gün daha büyük bir gayret ve Ar-ge çalışmalarımızla bağlantılı olarak daha fazla ilermiş biçimde devam etmekteyiz.Üretmiş olduğumuz Çocuk parkı ve Oyun Parklarıtüm ürünler en son teknoloji ve dizayn esasları alınarak,en sok güvenlik kurallarına göre üretilir Çocuk parkları,ve ürünlerimiz fabrikamızı terk etmeden önce,çocuklarımız Oyun parkı oynamadan önce son bir kez testten geçirilirler.

çocuk oyun parkı - çocuk oyun parkları - çocuk parkları Oyun parkı - Oyun Parkları - Çocuk Oyun Grupları - Çocuk parkı

avrupa çocuk parklari ahsap oyun gruplari çocuk bahçesi oyun grubu

Lars Laj Türkiye Çocuk oyun parkları,oyun parkları sektöründeki ilerlemelerine herkesin önünde olarak devam etmektedir.Lars Laj Türkiye Oyun Alanları,Tüm Ürünlerinde çocuklarınızın güvenlik içerisinde oynayabildiği bir firmadır.Ayrıca TÜRKİYE'DE HER BİR ÜRÜNÜ çocuklarınızın oyun parkında güvenle oynamasını sağlayan güvenlik çocuk oyun parkı ürünlerine sahip TEK FİRMADIR. LARS LAJ TÜRKİYE OYUN PARKLARI GÜVENLE OYNAMAYA VE EĞLENCEYE HAZIRLANIN !!!