oyun parklari   belgeli çocuk parklari metal çocuk parklari güvenli oyun parklari kent mobilyalari ahsap oyun parklari park bahçe ekipmanlari
Banklarımızda yorgunluğunuzu atın
oyun alanlari

Sağlam ve fonksiyonel masalar ve banklar. Kent mobilyalarımız çocuk parkları, spor alanları, parklar, bahçeniz ve daha birçok alan için mükemmel tamamlıyıcıdırlar.

İşbirliği
çocuk oyun bahçesi

Yurtçapında bayilikler verilecektir.

Ücretsiz kataloğumuzu sipariş edin
kent mobilyalari

Ücretsiz ürün kataloğumuza sahip olmak için lütfen formu doldurun.Kataloğumuz adresinize tamamen ücretsiz olarak gönderilecektir.
İletişim formu


Haberler
2010-12-10 | Denge çocuk oyun parkı ekipmanları,
Denge Oyun Parkları !!!   Trimus mühendisleri ile birlikte yürütülen çalışmada Lars Laj Oyun [...]
Daha fazla oku
2010-09-30 | Çocuk oyun parkı ekipmanlarının montajını Marmariste gerçekleştirdik.
Lars Laj Türkiye Çocuk oyun parkı ekipmanlarının montajını Marmariste gerçekleştirdi,çocuk [...]
Daha fazla oku
Güvenlik yüzeyleri için Tüv sertifikası
pergola

Güvenlik matlerimiz en yeni Avrupa güvenlik normu olan DIN EN 1177 ya göre Almanyadaki TÜV tarafından sertifikalandırılmış,test edilmiş ve onaylanmıştır.
Daha fazla bilgi

Dünyada Lars Laj
Playgrounds
Playground Equipment
Legepladser
Spielgeräte
Speeltoestellen
Lekplatser

Çocuk oyun grupları

Çocuk oyun grupları ,çocukların içerisinde oynadığı çeşitli elemanlardan oluşan park ekipmanlarına verilen addır.Çocuk oyun grupları aralarında birçok kategoriye ve bölüme ayrılırlar.Bunlar ahşap,metal,nature olarak tanımlanabilir.Çocuk oyun grupları terimi genellikle daha teknik bir terimdir.Endüstrimiz içerisinde yer alan şahışlar daha çok bu kelime öbeğini kullanmayı tercih ederler.Müşterilerimiz ise genellikle daha yaygın olan,içerisinde park kelimesi bulunan çeşitli kelimeleri tercih ederler.Ülkemizde yaygın olan kanının aksine,çocuk oyun grupları aralarında yaş ve fonksiyon olarak sınıflara ayrılırlar.

Oyun parkı Spesifik olarak belirli yaş gruplarına ve fonksiyonlarına göre dizayn edilirler.Genel olarak sınıflandırmak gerekirse,küçük yaş,orta yaş ve ileri yaş olarak yaş sınıflandırılması yapılabilir.Bu sınıflandırmanın ana nedeni ise değişik yaş gruplarından olan çocukların çocuk oyun gruplarında değişik oyun oynama isteklerinin yer almasıdır.Değişik yaş gruplarındaki çocuklar,değişik oyun oynama isteklerine sahip olurlar.Yaşları farklı olan çocukların ayrıca fiziki gelişimleri ve dayanıklılıkları da farklı seviyelerde bulunur. Çocuk parkı Küçük yaşta olan bir çocuk büyükler için dizayn edilmiş bir çocuk oyun gruplarında oynarsa kendine fiziki bir zarar verebilir yada oyun oynarken zevk almayabilir.Aynı şekilde büyük olan bir çocuk ise,küçük çocuklar için dizayn edilmiş çocuk oyun gruplarında oynarken grubu basitliğinden dolayı fiziksel aktivite anlamında zevk almayabilir.

Çocuk bahçesi Bu nedenle bu yönde sorunları engellemek,güvenli ve eğlenceli bir şekilde çocukların oynamasını sağlamak için çocuk oyun gruplarında yaşa ve fonksiyona göre seçim önem taşır.Yukarıda bahsedilen konularda geçen tercih sebepleri,eğer ürünü seçerken göz önünde bulundurulmazsa,çocuklarımız çocuk oyun gruplarında oynarken tehlike içinde kalabilir yada fiziksel gelişimlerine faydalı olabilecek çocuk oyun gruplarında oynama fırsatına erişemeyebilirler.Biz,Lars Laj çocuk oyun grupları olarak buna son derece önem vermekteyiz.Oyun Parkları İnternet sitemizde yer alan uygulamalar ve kolay erişilebilirlik sayesinde istediğiniz ürüne en hızlı ve en isabetli şekilde ulaşabilirsiniz. Oyun parkı Sitemizde yeni işleme koyduğumuz uygulamalarımızdan olan filtreleme ve yaklaşık 1 senedir hizmette olan etiketler sayesinde sitemiz tamamen kullanıcı dostu ve zaman dostudur.Ve sitemizde yer alan iletişim formları vasıtasıyla ürünlerimizin hakkında bize herhangi bir soru sorabilir,faks çekebilir,telefon açabilir yada e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz Çocuk Oyun Parkı ve çocuk oyun parkları.

çocuk oyun parkı - Çocuk bahçesi - çocuk oyun parkları - çocuk parkları - Oyun parkı - Oyun Parkları - Çocuk parkı

avrupa çocuk parklari ahsap oyun gruplari çocuk bahçesi oyun grubu

Oyun grupları ve spor alanları sistemlerimiz teker teker Almanyadaki TÜV tarafından en yeni Avrupa güvenlik normu olan DIN EN 1176 ya göre sertifikalandırılmış,test edilmiş ve onaylanmıştır.Lars Laj Çocuklara önem verir.Şirketimiz FEPI üyesidir - Avrupa Oyun Alanları Endüstrisi Federasyonu- ve şirketimiz ayı zamanda UNICEF in resmi destekleyicisidir.