oyun parklari   belgeli çocuk parklari metal çocuk parklari güvenli oyun parklari kent mobilyalari ahsap oyun parklari park bahçe ekipmanlari
Banklarımızda yorgunluğunuzu atın
oyun alanlari

Sağlam ve fonksiyonel masalar ve banklar. Kent mobilyalarımız çocuk parkları, spor alanları, parklar, bahçeniz ve daha birçok alan için mükemmel tamamlıyıcıdırlar.

İşbirliği
çocuk oyun bahçesi

Yurtçapında bayilikler verilecektir.

Ücretsiz kataloğumuzu sipariş edin
kent mobilyalari

Ücretsiz ürün kataloğumuza sahip olmak için lütfen formu doldurun.Kataloğumuz adresinize tamamen ücretsiz olarak gönderilecektir.
İletişim formu


Haberler
2010-12-10 | Denge çocuk oyun parkı ekipmanları,
Denge Oyun Parkları !!!   Trimus mühendisleri ile birlikte yürütülen çalışmada Lars Laj Oyun [...]
Daha fazla oku
2010-09-30 | Çocuk oyun parkı ekipmanlarının montajını Marmariste gerçekleştirdik.
Lars Laj Türkiye Çocuk oyun parkı ekipmanlarının montajını Marmariste gerçekleştirdi,çocuk [...]
Daha fazla oku
Güvenlik Yüzeyleri;
pergola

Kauçuk,Epdm yer mat olarak yer döşeme opsiyonlarımız bulunmaktadır.
Daha fazla bilgi

Çocuk Oyun Parkı

Lars Laj Türkiye Çocuk Oyun Parkı firması Uluslararası olarak faaliyet gösteren Türkiye'de güvenli ve Belgeli çocuk oyun parkı elemanları üreten bir firmadır.Lars Laj Dünyanın birçok ülkesinde de faaliyet göstermektedir.Firmamız sektörümüzde dünya liderleri arasındadır ve 40 yılın üzerinde tecrübesi ile her gün daha da gelişmektedir. Türkiye Çocuk Oyun Parkı Sizler için en yeni ve en gelişmiş standartları sektörümüzün önünde belirlemekte ve gelişmiş Ar-Ge yapımız ile sizler ve çocuklarınız için en iyisini tasarlamakta ve üretmekteyiz.İlerici üretim teknolojimiz,dizaynlarımı,üretim teknolojimiz sayesinde kalite ve ekonomi kombinasyonunu sizler için harika bir oranda meydana getirmekteyiz. Lars Laj Türkiye,kaliteli çocuk oyun parkı ile eş anlamlıdır.Ürünlerimiz hammadde,işçilik,garanti ve dizayn konularında sektörünün en iyisidir.

Ürünlerimiz Avrupa çocuk oyun parkı güvenlik normu olan En-1176 uygundur ve tüm ürünlerimiz ayrı ayrı ne sahiptir.Lars Laj Türkiye Oyun parkı bu özelliği ile Türkiye'de ilk ve tektir. Bunun daha geniş anlamı şudur ki;çocuklarınız ürünlerimizde oyunlarını oynarken güvenlik ve neşe içinde vakit geçirirler,ürünlerimizin fonksiyonel yapıları sayesinde fiziksel ve ruhsal gelişimlerini sağlıklı bir şekilde tamamlarlar.Ürünlerimizde kullanılan koruma maddelerinin hiçbiri zehirli madde ve sağlığa zarar verecek madde içermez. Türkiye Çocuk Oyun Parkı En-1176 normlarına göre üretilen ürünlerimizde kesinlikle herhangi güvenlik ihlali yer almaz,tüm vidalar ya kapatılmış yada gömülmüşlerdir.Bu sayede çocuklarımız ürünlerde neşe ve güvenlik içerisinde oyunlarına devam edebilirler.Çocuklarımız bizim için önemlidir çünkü onlar bir toplumun ve dünyanın yapı taşlarıdır.

Oyun Parkları Türkiye Çocuk Oyun Parkı Tüm ürünlerimizde kullanılan yüksek malzeme ve hammadde kalitesi sayesinde ürünlerimize 5 ve 15 yıl arasında değişen garantiler verebilmekteyiz. Çocuk parkı Bunun yanında ürünlerimiz hammadde ve işçilik hatalarına karşı önlem altına alınmışlardır. Çocuk oyun grupları Güvenlik çocuk oyun parkı elemanlarımızda ve tüm ürünlerimizde en üst seviye tutulmaktadır.Çocuk oyun parkı çocukları için neşeli olduğu kadar,üreticiler içinde bir o kadar ciddi ve önemli olarak ele alınması gereken bir iştir.Çocuk bahçesi ve Çocuk oyun parkı ile oynayan çocuklarımızın her bir aile ve toplum için ne kadar değerli ve önemli olduğunun tamamen bilincindeyiz. çocuk oyun parkları Tüm ürünlerimiz tüm güvenlik normlarına uygun olmaları ve ne sahip olmasına rağmen,sizlere yollanmadan önce fabrikamızda son bir kez kalite kontrolünden geçilir ve sizler için en iyisi olduğundan bir kez daha kesinlikle emin olunur Oyun parkı.

Çocuk bahçesi - çocuk oyun parkları - çocuk parkları - Oyun parkı - Oyun Parkları - Çocuk Oyun Grupları - Çocuk parkı

avrupa çocuk parklari ahsap oyun gruplari çocuk bahçesi oyun grubu

Oyun grupları ve spor alanları sistemlerimiz teker teker Almanyadaki TÜV tarafından en yeni Avrupa güvenlik normu olan DIN EN 1176 ya göre sertifikalandırılmış,test edilmiş ve onaylanmıştır.Lars Laj Çocuklara önem verir.Şirketimiz FEPI üyesidir - Avrupa Oyun Alanları Endüstrisi Federasyonu- ve şirketimiz ayı zamanda UNICEF in resmi destekleyicisidir.