oyun parklari   belgeli çocuk parklari metal çocuk parklari güvenli oyun parklari kent mobilyalari ahsap oyun parklari park bahçe ekipmanlari
Banklarımızda yorgunluğunuzu atın
oyun alanlari

Sağlam ve fonksiyonel masalar ve banklar. Kent mobilyalarımız çocuk parkları, spor alanları, parklar, bahçeniz ve daha birçok alan için mükemmel tamamlıyıcıdırlar.

İşbirliği
çocuk oyun bahçesi

Yurtçapında bayilikler verilecektir.

Ücretsiz kataloğumuzu sipariş edin
kent mobilyalari

Ücretsiz ürün kataloğumuza sahip olmak için lütfen formu doldurun.Kataloğumuz adresinize tamamen ücretsiz olarak gönderilecektir.
İletişim formu


Haberler
2010-12-10 | Denge çocuk oyun parkı ekipmanları,
Denge Oyun Parkları !!!   Trimus mühendisleri ile birlikte yürütülen çalışmada Lars Laj Oyun [...]
Daha fazla oku
2010-09-30 | Çocuk oyun parkı ekipmanlarının montajını Marmariste gerçekleştirdik.
Lars Laj Türkiye Çocuk oyun parkı ekipmanlarının montajını Marmariste gerçekleştirdi,çocuk [...]
Daha fazla oku
Güvenlik Yüzeyleri;
pergola

Kauçuk,Epdm yer mat olarak yer döşeme opsiyonlarımız bulunmaktadır.
Daha fazla bilgi

Çocuk oyun parkları

Lars Laj Türkiye çocuk oyun parkları üreten uluslar arası bir firmadır.Lars Laj Çocuk oyun grupları dünyanın birçok ülkesinde kaliteli,güvenli,üstün dizaynlı ürünlerini müşterilerine sağlayan ve satış sonrası hizmette sınır tanımayan bir çocuk oyun parkları firmasıdır. Çocuk oyun parkları sektöründeki genel sorunlardan bir tanesi ise satış sonra hizmetin üreticiler tarafından müşterilere eksik yada hiç sağlanmamasıdır.Buda üreticilerin müşteriyi sadece satış aşamasına kadar memnun etme üzerine kurulu olan politikalarına bağlıdır.Üreticiler müşterilerine ürünü temin ettikten hiçbir sorumluluk almamakta ve ürünlerine garanti ve sağlamlık olarak destekte ve serviste bulunmamaktadırlar.Lars Laj Türkiye çocuk oyun parkları ise,dünya çapında kaliteli, belgeli ve sağlam ürünleriyle tanınmasının yanı sıra,satış sonrası kusursuz ve dakik hizmetleriyle ve ürünün arkasında durmasıyla da tanınır. çocuk oyun parkları üreten Ürünlerimiz 5-15 arası garantilidir ve her bir ürünümüz ne sahiptir. Çocuk bahçesi veÇocuk oyun parkları ürününü tercih ederken ürünün güvenlik belgeleri ve güvenliği çok önemlidir.Çocuğun üründe güvenlik içerisinde oynaması ve gelişimini tamamlaması çok önemlidir.Lars Laj çocuk oyun parklarının üstün tarafı bu konuda bir kez daha ortaya çıkmaktadır.Lars Laj Türkiye tüm ürünleri belgeli olan ve En 1176 ya uygun olan Türkiye'deki ilk ve tek firmadır. çocuk oyun parkları üreten Ürünlerimiz üretilirken kullanılan tüm ham malzemeler birinci sınıftır ve tümü sertifikalı üreticiler tarafından sağlanmıştır.Bize duyulan güveni boşa çıkarmamak için en iyisini yapmaktayız ve en iyisiyle çalışmaktayız çünkü yaptığımız iş çocuklar için eğlenceli olduğu kadar üretim ve güvenlik babında çok mühim bir iştir.Oyun parkı ve Çocuk oyun parkları ürünlerinde kullanılan hiçbir malzeme çocuk sağlığına ve hijyenliğe aykırı değildir.Oyun parkı ve Çocuk oyun parkları üretimimiz en ileri teknolojilerle ve üretim bandıyla sürdürülmektedir. Çocuk parkı ve çocuk oyun parkları üreten Bilgisayar kontrollü üretim makinalarımız,cnc kesicilerimiz ve üretim yazılımlarımız ile çocuk oyun parkları sektöründe dünyanın standartları belirleyen en önde giden üretim teknolojilerine sahip olmaktayız.Oyun Parkları Örnek gösterilen satış sonrası müşteri memnuniyetimiz,üstün üretim teknolojimiz,güvenlik belgelerimiz ve Avrupa normlarımızın birleşimi ile müşterilerimizin için kusursuz kombinasyonu oluşturmaktayız.

çocuk oyun parkı - Çocuk bahçesi - çocuk parkları - Oyun parkı - Oyun Parkları - Çocuk Oyun Grupları - Çocuk parkı

avrupa çocuk parklari ahsap oyun gruplari çocuk bahçesi oyun grubu

Oyun grupları ve spor alanları sistemlerimiz teker teker Almanyadaki TÜV tarafından en yeni Avrupa güvenlik normu olan DIN EN 1176 ya göre sertifikalandırılmış,test edilmiş ve onaylanmıştır.Lars Laj Çocuklara önem verir.Şirketimiz FEPI üyesidir - Avrupa Oyun Alanları Endüstrisi Federasyonu- ve şirketimiz ayı zamanda UNICEF in resmi destekleyicisidir.