oyun parklari   belgeli çocuk parklari metal çocuk parklari güvenli oyun parklari kent mobilyalari ahsap oyun parklari park bahçe ekipmanlari
Banklarımızda yorgunluğunuzu atın
oyun alanlari

Sağlam ve fonksiyonel masalar ve banklar. Kent mobilyalarımız çocuk parkları, spor alanları, parklar, bahçeniz ve daha birçok alan için mükemmel tamamlıyıcıdırlar.

İşbirliği
çocuk oyun bahçesi

Yurtçapında bayilikler verilecektir.

Ücretsiz kataloğumuzu sipariş edin
kent mobilyalari

Ücretsiz ürün kataloğumuza sahip olmak için lütfen formu doldurun.Kataloğumuz adresinize tamamen ücretsiz olarak gönderilecektir.
İletişim formu


Haberler
2010-12-10 | Denge çocuk oyun parkı ekipmanları,
Denge Oyun Parkları !!!   Trimus mühendisleri ile birlikte yürütülen çalışmada Lars Laj Oyun [...]
Daha fazla oku
2010-09-30 | Çocuk oyun parkı ekipmanlarının montajını Marmariste gerçekleştirdik.
Lars Laj Türkiye Çocuk oyun parkı ekipmanlarının montajını Marmariste gerçekleştirdi,çocuk [...]
Daha fazla oku
Güvenlik Yüzeyleri;
pergola

Kauçuk,Epdm yer mat olarak yer döşeme opsiyonlarımız bulunmaktadır.
Daha fazla bilgi

Çocuk parkları

Şirketimiz Çocuk parkları sektöründe kırk yıldır faaliyetini sürdürmektedir.2007 senesinden itibaren çocuk parkları üretimimizi ülkemize aldık.Çocuk parklarında dünya standardı olan ve en-1176 Üretim ve güvenlik normları şirketimiz tarafından eksiksiz uygulanmaktadır. Çocuk parkları fortföyümüzde bulunan tüm ürünler ülkemizde sadece şirketimizde belgelidir. Çocuk parkları üreten şirketimiz tuv,rapra,fsc,fepı ve unicef'e üyedir.Ülkemizde sadece şirketimizin üretim ,katalog ve web sitesinde yer alan çocuk parkları alman enistitüsü tarafından sertifakası ile belgelenmiştir.Çocuk Oyun parkı parkları tarafından üretim,hammadde,işçilik ve diz aynı hatalarına karşı 5-15 sene garanti verilmiştir.Çocuk parklarının üretiminde 1nci sınıf hammadde kullanılmakta olup,kesinlikle çocuk parklarının üretiminde kaliteden taviz verilmez. Çocuk parkları üretimimizde 12 tasarım mühendisi ve 4 adet pedagog görev almaktadır. Çocuk parkları fortföyümüzü oluşturan ürünlerde dizayn ve renkler dahil hiçbir şey tesadüfi değildir. Çocuk parkı Üretimimizde yer alan Çocuk parkları bu ürünlerde oynayan çocukların ruhsal ve fiziksel sağlıkları Göz önüne alınarak tasarlanmış ve üretilmiştir.Çocuk parkları kesinlikle güvenlik normlarına uygun olarak üretilmiştir.Çocuk parkları üreten şirketimiz çocuk parklarımızın modüler yapısı sayesinde çeşitli tasarımlarınıza Cevap vermektedir.Üretici şirketimiz çocuk parklarında müşterilerimize proje ve detaylandırmada hizmet vermektedir.Çocuk parkları üretimi ciddi iştir.biz bu ciddiyetimizi 40 yıldır taviz vermeden sürdürmemiz neticesinde Çocuk parkları sektörümüzde lider firma konumundayız. Sizler ebeveyn olarak bir sitede oturduğunuzu ve oyun yaşında olan bir veya iki veya daha fazla çocuğunuzun olduğunu düşünün ve çocuklarınızı güvenli dünya standartlarında üretilmiş kendi siteniz veya yerleşim yerinizde koşullandırılmış bir çocuk parkında oynatmayı mı istersiniz veya demir yığını hiçbir güvenlik standardı olmaya evinize uzak ve sıra bekleyerek çocuklarınız oynayacağı bir çocuk parkı mı istersiniz.Üstelik bu Çocuk Oyun Parkı size bedeli diğer komşularınızla paylaşımınızda cüzi bir Bedel tutacaksa ve çocuk parkı nın 5-15 sene değişen garanti belgesi varsa. Bırakın gelişen dünyamızda çocuklarımız ruhsal ve fiziksel gelişmelerini özgürce ve güvenli bir şekilde lars laj oyun parklarında yaşasınlar.Bizim çocuklarımızında çocuk oyun parkları güvenlikli çocuk parklarında oynama hakları olsun.Çocuklarınızı gönül rahatlığı ile oynatacağınız şurdan düşerse buradan çıkarsa ne olur demeden oynayabileceği zihinsel ve fiziksel gelişmelerini sağlıklı yaşabileceği Lars Laj Çocuk bahçesi emanet edin.Çocuk oyun gruplarıbiz Lars Laj olarak 40 senedir bu sorumluluğun farkında olarak tüm dünyaya hizmet vermekteyiz.Çocuk parklarında satış sonrası servisimiz ve hizmet ağımız geniş yedek parça stokumuzla sizlerin hizmetindeyiz. Oyun Parkları Bırakın çocuklarınız çocukluklarını

çocuk oyun parkı - Çocuk bahçesi - çocuk oyun parkları - Oyun parkı - Oyun Parkları - Çocuk Oyun Grupları - Çocuk parkı

avrupa çocuk parklari ahsap oyun gruplari çocuk bahçesi oyun grubu

Oyun grupları ve spor alanları sistemlerimiz teker teker Almanyadaki TÜV tarafından en yeni Avrupa güvenlik normu olan DIN EN 1176 ya göre sertifikalandırılmış,test edilmiş ve onaylanmıştır.Lars Laj Çocuklara önem verir.Şirketimiz FEPI üyesidir - Avrupa Oyun Alanları Endüstrisi Federasyonu- ve şirketimiz ayı zamanda UNICEF in resmi destekleyicisidir.