Lütfen kataloğumuzu sipariş ediniz

Online formu doldurarak en son versiyon katalogumuzu sipariş edebilirsiniz.Katalogumuz adresinize ücretsiz olarak posta yolu ile gönderilecektir.

İletişim

Lars Laj-Türkiye
Fener Cad. No: 28 BEYKOZ / İSTANBUL / TÜRKİYE
Tel.: +90 216 320 55 35 pbx
Fax: +90 216 320 55 33
E-mail: info@larslaj-tr.com
İletişim formu »

Ahşap oyun parklarımız, kaydıraklar, tırmanma ağları, tüp tüneller, tırmanma duvarları ve daha birçok geleneksel favori elemanlardan oluşur.

Discovery, oyun alanlarına yeni adım atan ilk çocukluk çağları için tasarlanmış klasik ve ekolojik oyun parklarıdır. Alçak seviye oyun parkı aktiviteleri dizisinden olup, eğlenceli, renkli ama en önemlisi kesinlikle güvenlidir.

Ürün serisini görün Pioneer

Dayanıklı elementlerden üretimi ve doğal renkleri Classic Nature ahşap oyun parkları serisinin anahatlarıdır.

Sağlam konstrüksiyonu ve dayanıklı materyalleri sayesinde, Classic Nature oyun grupları son derece dayanıklıdır.Çocuklar için güvenli ve eğlenceli bir oyun alanı yaratır.

Ürün serisini görün Classic nature

Oyun alanlarına yeni adım atan ilk çocukluk çağları için tasarlanmış klasik,güvenli ve ekolojik bir oyun ekipmanıdır.

Çocuk parklarımız ve oyun parklarımız kaydıraklar, tırmanma ağları, tüp tüneller, tırmanma duvarları ve bunlara benzer daha bir çok geleneksel favori çocuk parkı aktiviteleri içermektedir.Oyun gruplarımız tam esnekliği ve modüler yapıları ile istediğiniz gibi bir oyun alanı elde etmeniz mümkündür!

Ürün serisini görün Discovery

Yüksek özellikli çocuk parklarımız,en küçük çocuklar için tasarlanmış olanlardır.

Yüksek özellikli çocuk parklarımız, en küçük çocuklar için tasarlanmış olanlardır.Çelik, plastik ve kauçuktan her türlü harekete dayanıklı imal edilmiş olan bu oyun grubu serisi hayatı eğitilmiş zorbalar için bile zorlaştıracak dayanıklılıktadır . Oyun parklarımız gücüne rağmen şekilleri yumuşak ve yuvarlak olup, bu oyun parkı serisinin renkli dekorasyonu çok küçük çocuklara çok çekici gelmektedir.

Ürün serisini görün Wonderland

5 yaş ve yukarısı çocukların ilgisini çeken, meydan okuyucu ve çok sağlam çocuk oyun parkları.

5 yaş ve yukarısı çocukların ilgisini çeken oyun grupları, meydan okuyucu ve çok sağlam çocuk parkları! Çelik, Alüminyum, plastik ve kauçuk gibi maddelerin çekirdek malzemeleri olduğu bu sonsuz eğlence dolu oyun alanı malzemeleri dizini aynı zamanda sağlamlıkta eşsizdir.

Ürün serisini görün Atlantis

Oyun alanında bulunan temel oyun ekipmanlarını tamamlayan bir dizi tek başına oynanan oyun ekipmanları.

Oyun alanında bulunan temel çocuk oyun ekipmanlarını tamamlayan bir dizi tek başına oynanan oyun ekipmanları. Bunların çoğu, oyun parklarından daha fazlasını bekleyen çocuklar için hazırlanmıştır

Ürün serisini görün Stand alone

Bizzat Doğa tarafından dizayn edilmiş çocuk oyun parkları.Çocuklarınız bu oyun grubunda oynarken kendilerini doğada hissedecekler.

Bizzat Doğa tarafından dizayn edilmiş ahşap oyun grupları.Doğal formunu koruyan ağaçlarla kombine edilmiş ağ sistemleri,kaydıraklar,denge platformları…Bu oyun grunu serisi oynayanlara orijinal doğa hissini verir.

Ürün serisini görün Nature play
avrupa çocuk parkları ahşap oyun grupları çocuk bahçesi oyun grubu

Çocuk oyun parkları sistemlerimiz güvenlik normlarına uygundur.Şirketimiz UNICEF’in destekçisidir.